Adresa: Waldorfská mateřská škola, Koněvova 240 a/2497, Praha 3, PSČ 130 00 | Telefon: +420 602 660 195

Mateřské centrum

Školní rok 2020/21


Mateřské centrum je z důvodů vládních opatření dočasně uzavřené. Pro otevření potřebujeme povolení setkávání alespoň 10 osob (s dětmi se to naplní téměř okamžitě). Hledáme  cesty, jak setkání uskutečnit, všem nám už velmi chybí.
Děkujeme, že jste s námi.


Nová adresa je U Kněžské louky 9 (Tram zast. Kněžská luka, Bus Balkán).

 

Prostory mateřského centra v budově školky budou tento školní rok využívat hosté z jiné MŠ kvůli havárii jejich budovy. Protože vnímáme velkou hodnotu v možnosti připravit naše děti na prostředí školky právě prostřednictvím mezilidských setkání v mat. centru, nad básničkami, písničkami a tvořením, velmi stojíme o zachování kontinuity a usilujeme o nalezení nových prostor v blízkosti školky. Ty jsou na dobré cestě, nyní doufáme, že se podaří vše včas doladit a začít jako obvykle od října. Aktuální informace o začátku a místě konání naleznete zde.

Pobyt je určen pro děti od 0-5 let s doprovodem. Začínáme ranním kruhem s písničkami, říkankami a tanečky. Po ranním kroužku je připraveno vyrábění pro dospělé (šití, pletení, lepení, plstění...), děti si během této doby mohou hrát v herničce. Před obědem se opět scházíme v kruhu a ve 12 hodin program v mateřském centru končí. V centru je možnost ohřát si na vařiči oběd a zůstat s námi až do 13 hodin.

Před pobytem není potřeba se registrovat. Přijít můžete kdykoliv.

Doporučujeme si vzít s sebou přezůvky, svačinu a případně oběd.

Těšíme se na viděnou.

Pokud máte dotazy, ráda Vám je zodpovím.

Noemi Matějková

e-mail: noemi.matejkova@gmail.com